За тиждень у Василівському району поліцейські виписали адмінпротоколи 24 п’яним водіям

З 15 по 21 листопада до Василівського районного управління поліції та його структурних підрозділів надійшло 697 заяв і повідомлень про кримінальні події та адміністративні правопорушення. Із загальної кількості повідомлень 73 відносяться до категорії кримінальних злочинів. Про це повідомляє пресслужба управління.

За тиждень поліцейські Василівського РУП склали адміністративні протоколи відносно 489 осіб, серед них 24 – на п’яних водіїв, 10 – на домашніх тиранів та 13 – на правопорушників за завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб.

За тиждень у Василівському району поліцейські виписали адмінпротоколи 24 п’яним водіям

Крім того, за сім днів працівники поліції виявили 126 порушень карантинних обмежень. За результатами реагування правоохоронці склали 15 адміністративних протоколів за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм (ч.1 ст. 44-3 КУпАП) та винесли 111 постанов на місці вчинення адміністративного правопорушення за перебування в громадських будівлях та транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту (ч.2 ст. 44-3 КУпАП).

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Літнього водія іномарки, який у Михайлівці збив поліцейського, відправили під суд

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X