За тиждень у Василівському районі зафіксовано майже шістсот правопорушень

Минулого тижня, з 27 вересня по 3 жовтня, до Василівського районного управління поліції та його структурних підрозділів надійшло 582 заяви і повідомлення про кримінальні події та адміністративні правопорушення. Із загальної кількості повідомлень 40 відносяться до категорії кримінальних злочинів. Про це повідомляє пресслужба управління.

За тиждень у Василівському районі зафіксовано майже шістсот правопорушень

За тиждень правоохоронці склали адміністративні протоколи на 531 порушників, зокрема на

19 водіїв за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів (ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення);

8 сімейних тиранів за вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування (ст. 173-2 КУпАП);

21 правопорушників за завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб (ст. 183 КУпАП).

Крім того, за сім днів працівники поліції виявили 80 порушень карантинних обмежень. За результатами реагування винесли 80 постанов на місці вчинення адміністративного правопорушення за перебування в громадських будівлях та транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту (ч.2 ст. 44-3 КУпАП).

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Поліція розшукує водія, який у Василівці на смерть збив 51-річного чоловіка

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X