За тиждень у Василівському районі виявлено шістдесят порушень карантинних обмежень

Минулого тижня, з 26 липня по 2 серпня, до Василівського районного управління поліції та його структурних підрозділів надійшло 579 заяв і повідомлень про кримінальні події та адміністративні правопорушення. Із загальної кількості повідомлень 34 відносяться до категорії кримінальних злочинів.

За тиждень у Василівському районі виявлено шістдесят порушень карантинних обмежень

Як повідомляє пресслужба управління, протягом тижня відносно 596 осіб складено адміністративні протоколи. З них 26 – на водіїв, які керували транспортними засобами, перебуваючи у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів (ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Також за результатом відпрацювання викликів, пов’язаних з домашнім насильством, притягнуто до адміністративної відповідальності 26 домашніх тиранів (ст. 173-2 КУпАП). Крім того, 23 правопорушники сплатять штраф за завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб (ст. 183 КУпАП).

За сім днів працівники поліції виявили 60 порушень карантинних обмежень. За результатами реагування складено 2 адміністративні протоколи за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм (ч.1 ст. 44-3 КУпАП) та винесено 58 постанов на місці вчинення адміністративного правопорушення за перебування в громадських будівлях та транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту (ч.2 ст. 44-3 КУпАП).

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: У Василівському районі судитимуть лікарку за смерть пацієнта

Комментарии закрыты.

X