За тиждень поліцейські Василівського РУП виявили 28 порушень карантинних обмежень

Минулого тижня, з 12 квітня по 18 квітня, до Василівського районного управління поліції надійшло 119 заяв і повідомлень про кримінальні події, факти домашнього насильства, конфлікти на побутовому ґрунті, адміністративні правопорушення. З них 23 відносяться до категорії кримінальних злочинів, а саме: правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, злочини проти життя та здоров’я особи, а також проти власності. Про це повідомила пресслужба управління на своїй сторінці у Фейсбуці.

За тиждень поліцейські Василівського РУП виявили 28 порушень карантинних обмежень
За тиждень поліцейські Василівського РУП виявили 28 порушень карантинних обмежень

За тиждень поліцейські Василівського РУП склали 121 адміністративний протокол, з них 7 – на водіїв, які перебували за кермом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів (ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Крім того, за сім днів працівники поліції виявили 28 порушень карантинних обмежень. За результатами реагування вони склали 13 адміністративних протоколів за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм (ч.1 ст. 44-3 КУпАП) та винесли 15 постанов на місці вчинення адміністративного правопорушення за перебування в громадських будівлях та транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту (ч.2 ст. 44-3 КУпАП).

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі КП «ТВК» починає сезон ремонтів: які будинки будуть без гарячої води

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X