За тиждень поліцейські Василівського райуправління поліції склали на порушників 93 адмінпротоколи

За минулий тиждень, з 24 травня по 30 травня, до Василівського районного управління поліції надійшло 165 заяв і повідомлень про кримінальні події, факти домашнього насильства, конфлікти на побутовому ґрунті, адміністративні правопорушення. Із них 15 відносяться до категорії кримінальних злочинів: правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, злочини проти життя та здоров’я особи, а також проти власності. Про це повідомляє пресслужба райуправління.  

За тиждень поліцейські Ваислівського райуправління поліції склали на порушників 93 адмінпротоколи
За тиждень поліцейські Ваислівського райуправління поліції склали на порушників 93 адмінпротоколи

Протягом семи днів поліцейські склали на порушників 93 адміністративних протоколи, з них 4 – на водіїв, які, нехтуючи норми статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення керували, перебували за кермом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів.

Крім того, правоохоронці виявили 10 порушень карантинних обмежень. За результатами реагування вони винесли 10 постанов на місці вчинення адміністративного правопорушення за перебування в громадських будівлях та транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту (ч.2 ст. 44-3 КУпАП).

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: У Великій Знам’янці 10-річний хлопчик впав на металевий штир

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X