За тиждень до Василівського РУП надійшло 9 заяв про кримінальні злочини

За минулий тиждень, з 22 по 28 березня, до Василівського районного управління поліції надійшло 117 заяв і повідомлень про кримінальні події, факти домашнього насильства, конфлікти на побутовому ґрунті, адміністративні правопорушення. Із загальної кількості повідомлень 9 кваліфіковано, як кримінальні злочини – це правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів або прекурсорів, злочини проти життя та здоров’я особи, а також проти власності. Про це повідомляє пресслужба відділу.

За тиждень до Василівського РУП надійшло 9 заяв про кримінальні злочини
За тиждень до Василівського РУП надійшло 9 заяв про кримінальні злочини

Протягом семи днів поліцейські Василівського РУП склали 88 адміністративних протоколів, з них 3 – відносно водіїв, які керували транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів (ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Також правоохоронці склали протокол за порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна (ст. 124 КУпАП).

Крім того, протягом минулого тижня працівники поліції виявили 17 порушень карантинних обмежень. За результатами реагування копи склали 1 адміністративний протокол за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм (ч.1 ст. 44-3 КУпАП) та винесли 16 постанов на місці вчинення адміністративного правопорушення за перебування в громадських будівлях та транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту (ч.2 ст. 44-3 КУпАП).

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Маленькі енергодарські борці взяли участь в обласних змаганнях

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X