За тиждень поліцейські Василівського РУП склали на порушників 115 адмінпротоколів

За минулий тиждень, з 5 квітня по 11 квітня, до Василівського районного управління поліції надійшло 150 заяв і повідомлень про кримінальні події, факти домашнього насильства, конфлікти на побутовому ґрунті, адміністративні правопорушення. З них 24 – це кримінальні злочини: правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, злочини проти життя та здоров’я особи, а також проти власності. Про це повідомила пресслужба управління. 

За тиждень поліцейські Василівського РУП склали на порушників 115 адмінпротоколів
За тиждень поліцейські Василівського РУП склали на порушників 115 адмінпротоколів

Протягом тижня поліцейські Василівського РУП склали 115 адміністративних протоколів, з них 9 – на водіїв, які перебували за кермом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, тим самим порушуючи норми статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правоохоронці також проводили превентивну роботу по збереженню громадського порядку і запобіганню поширення коронавірусної інфекції на території області. За сім днів працівники поліції виявили 16 порушень карантинних обмежень. За результатами реагування вони склали 2 адміністративні протоколи за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм (ч.1 ст. 44-3 КУпАП) та винесли 14 постанов на місці вчинення адміністративного правопорушення за перебування в громадських будівлях та транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту (ч.2 ст. 44-3 КУпАП).

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: У Благовіщенці сталася смертельна пожежа

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X