За пів кроку до мрії: допоможімо парі з Василівки виграти у реаліті-шоу квартиру

Не так давно МедіаЦентр розповів про молоду та чарівну пару з Василівки, яка змагається у реаліті-шоу «Хочу Тут Жити» за квартиру у Кропивницькому. Елізабет Давидян та Данило Безруков проходять завдання на кмітливість, знання історії міста, швидкість, спритність та витривалість. За останні місяці вони стали дуже популярними та впізнаваними у Кропивницькому, адже за їхніми карколомними пригодами стежить чи не все місто!  

Данило Безруков та Елізабет Давидян просять підтримати їх на проєкті та наблизити до мрії

Наші земляки впевнено виграли чвертьфінал проєкту, а от пів фінал виявися набагато складнішим не тільки за завданнями, але й за емоціями.

Ми моталися по місту: відпрацьовували прийоми джиу-джитсу, пройшли короткий курс підготовки десантників і стрибали з тренажера-симулятора, який імітує стрибок з парашута. Перед фінальним завданням нам потрібно було з’їсти живих тарганів і жуків. Елізабет це далося ох, як непросто, – розповів МедіаЦентру Данило. – Фінальний квест проходив у величезному заповіднику-музеї «Хутір Надія», де росте більше сотні дубів. Навкруги озера потрібно було відшукати кульки з літерами, зіставити їх, скласти з них ім’я дуба та знайти його (а їх на території заповідника більше ста) і наостанок відкопати під ним фінальну ключницю, яка була символом перемоги. Ми перші знайшли кулі та дуб, але відкопати ключницю не змогли. Тож ми вибули з гри за крок до фіналу.   

У фіналі змагатимуться три пари-учасниці: дві вже є, а третя визначиться за результатами глядацького голосування. Тож у наших земляків є шанс повернутися у фінал проєкту джокерами та позмагатися за головний приз – однокімнатну квартиру у Кропивницькому.

Данило та Елізабет звертаються до земляків з проханням підтримати їх на проєкті та наблизити до мрії. Для цього потрібно відправити СМС з текстом К01 на номер 7576 (приймається одне повідомлення з одного номера). Зверніть увагу: вартість повідомлення – 5,31 грн!

Кінець голосування – у суботу, 12 грудня, о 23:59. Тож не баріться і допоможіть цій чарівній парі стати на крок ближчою до мети!

Олена Драгун, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі ще один клас та групу закрито на карантин

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X