За новорічний тиждень у Василівському районі зафіксовано майже 700 правопорушень

Протягом тижня, з 27 грудня по 4 січня, до Василівського районного управління поліції та його структурних підрозділів надійшло 691 заяв і повідомлень про кримінальні події та адміністративні правопорушення. Із загальної кількості повідомлень 39 відносяться до категорії кримінальних злочинів. Про це повідомляє пресслужба управління на своїй сторінці у Фейсбуці.

За новорічний тиждень у Василівському районі зафіксовано майже 700 правопорушень

За новорічний тиждень поліцейські Василівського РУП склали адміністративні протоколи відносно 313 осіб, з них 14 протоколів – на п’яних водіїв (ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення), 22 – на сімейних тиранів (ст. 173-2 КУпАП) та 19 – правопорушників за завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб (ст. 183 КУпАП).

Крім того, працівники поліції виявили 63 порушень карантинних обмежень і за результатами реагування винесли 63 постанови на місці вчинення адміністративного правопорушення за перебування в громадських будівлях та транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту (ч.2 ст. 44-3 КУпАП).

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Судитимуть директора підприємства, який «нагрівся» на проєктуванні сільських…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X