За минулий тиждень у Василівському районі зловили 20 п’яних водіїв

Протягом минулого тижня, з 30 серпня по 5 вересня, до Василівського районного управління поліції та його структурних підрозділів надійшло 777 заяв і повідомлень про кримінальні події та адміністративні правопорушення. Із загальної кількості повідомлень 70 відносяться до категорії кримінальних злочинів. Про це повідомила пресслужба управління.

У Василівському районі за тиждень зупинили 20 нетверезих водіїв

Поліцейські склали адміністративні протоколи відносно 420 осіб. З них 20 – відносно водіїв, які керували транспортними засобами напідпитку, тим самим порушуючи норми статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За минулий тиждень за результатом відпрацювання викликів, пов’язаних з домашнім насильством, 13 сімейних тиранів притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП. Також 17 правопорушників відповідатимуть за завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб (ст. 183 КУпАП).

Крім того, за сім днів працівники поліції виявили 46 порушень карантинних обмежень. За результатами реагування правоохоронці винесли 46 постанов на місці вчинення адміністративного правопорушення за перебування в громадських будівлях та транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту (ч.2 ст. 44-3 КУпАП).

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Водій «Мерседеса» хотів підкупити василівських поліцейських, аби…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X