За минулий тиждень у Василівському районі покарали 21 сімейного тирана

Протягом минулого тижня, з 6 по 12 вересня, до Василівського районного управління поліції та його структурних підрозділів надійшло 804 заяви і повідомлення про кримінальні події та адміністративні правопорушення. Із загальної кількості повідомлень 57 відносяться до категорії кримінальних злочинів. Про це повідомляє пресслужба управління.

Поліцейські склали адміністративні протоколи на 436 правопорушників. З них 23 – на водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів (ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

За минулий тиждень у Василівському районі 21 сімейного тирана притягнули до адміністративної відповідальності

За минулий тиждень за результатом відпрацювання викликів, пов’язаних з домашнім насильством, 21 сімейного тирана притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП. Також 6 правопорушників понесли відповідальність за завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб (ст. 183 КУпАП).

Крім того, за сім днів працівники поліції виявили 53 порушень карантинних обмежень. За результатами реагування складено 4 адміністративних протоколи за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм (ч.1 ст. 44-3 КУпАП) та винесено 49 постанов на місці вчинення адміністративного правопорушення за перебування в громадських будівлях та транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту (ч.2 ст. 44-3 КУпАП).

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: З початку вересня в Енергодарі сталося вісім крадіжок

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X