За кошти громади в Енергодарі збудують спорт-трек і проведуть дитячі змагання

В Енергодарі переможці конкурсу «Громадський бюджет» отримали сертифікати на втілення своїх ідей. Цього разу до складу фіналістів увійшли 4 великі і 32 малі проєкти. Їх загальна вартість склала майже 10 млн грн. Всі вони реалізуються вже в поточному році. Серед них – 2 ідеї від Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту (ЕЦТКС).

Одна із популярних спортивних секцій в ЦТКС –  заняття зі спортивної акробатики. Під керівництвом професійних педагогів тут тренуються різновікові групи. 140 юних гімнастів та акробатів використовують різни спортивні прилади. Але важливою складовою для їхньої подальшої професійної підготовки є акробатична доріжка. Наразі вихованці закладу виконують акробатичні стрибки на звичайних гімнастичних матах.

Завідуюча відділом ЕЦТКС Олена Уракова
Завідуюча відділом ЕЦТКС Олена Уракова

«Ми взяли участь в конкурсі громадського бюджету вперше. Перемогли. Надихнулися. В цьому році також подаємо декілька проєктів. У нас багато ідей. Адже ми турбуємося про наших вихованців і намагаємося створити найкращі умови для їхнього розвитку», – зазначила завідуюча відділом ЕЦТКС Олена Уракова.

За словами авторки проєкту «Спорт-track», в Енергодарі є талановиті та дуже перспективні спортсмени. Є відповідне приміщення для тренувань і спроможність проводити на базі міста обласні та всеукраїнські змагання. Але для покращення спортивних досягнень енергодарських акробатів, для організації якісних, цікавих занять нашому місту необхідна нова професійна  акробатична доріжка. І завдяки гранту наші гімнасти отримають сучасний спортивний інвентар. Він дозволить покращити рівень спортивної підготовки та стати нашим спортсменам конкурентоспроможними під час змагань різних рівнів.

ЦТКС бере активну участь в пропаганді здорового способу життя та в масовому залученні дітей до занять спортом. Енергодарські вихованці-легкоатлети здобувають найвищі нагороди на спортивних змаганнях різного рівня: чемпіонатах міста та області, всеукраїнських та міжнародних турнірах, чемпіонатах та кубках України. Наразі в ЦТКС працюють 9 груп з легкої атлетики, в яких тренуються майже 160 дітей до 18 років.

Ще один проєкт, що опинився серед переможців ідей на малий грант Громадського бюджету,  – проведення  дитячих змагань з легкої атлетики «Діти миру». Захід запланований до Міжнародного дня спорту для дітей різного віку. За грантові кошти автори ідеї планують придбати спортивний інвентар (секундоміри, списи, ядра, бар’єри) і акустичну систему. Все це допоможе провести якісний спортивний захід і встановити нову традицію у проведенні легкоатлетичних змагань.

 «Взяти участь в змаганнях зможуть не тільки ті діти, які займаються легкою атлетикою, а й всі бажаючі. Встановимо чудову традицію проведення змагання «Діти миру», і в результаті отримаємо радісних, щасливих дітей та задоволених батьків. Плюс – сприятимемо масовому залученню до здорового способу життя та занять спортом», – розповів автор проєкту і тренер Віталій Борисенко.

Сподіваємося, все задумане обов’язково втілиться у життя!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Карате до і …після. Енергодарці змалку тренуються бути сильними

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X