З усіх закладів освіти Енергодара поки що лише багатопрофільний ліцей зможе продовжувати офлайн-навчання

Сьогодні, 15 вересня, міський голова Дмитро Орлов провів щотижневу нараду, під час якої обговорювалася організація освітнього процесу з урахуванням нових вимог, що набудуть чинності вже 20 вересня.

На щотижневій нараді у міського голови обговорили організацію освітнього процесу з урахуванням нових вимог уряду 

Нагадаємо, що з 20 вересня ті заклади освіти, де процедуру щеплення пройшли менше 80% працівників, повинні у разі переходу області до «жовтого», «помаранчевого» або «червоного» карантинного рівня перевести роботу в онлайн-формат. Якщо навчальний заклад переходить на дистанційну роботу, то повернутися до офлайн-навчання дітлахи зможуть тільки тоді, коли 80% працівників пройдуть щеплення.

Як повідомляє пресслужба міськради, поки що серед всіх навчальних закладів міста передумови продовжити освітній процес в офлайн-форматі має тільки Енергодарській багатопрофільний ліцей, де станом на 14 вересня вакциновано 79% працівників.

З усіх закладів освіти Енергодара поки що лише багатопрофільний ліцей зможе продовжувати офлайн-навчання

Щодо рівня вакцинації серед працівників інших шкіл Енергодара, то на теперішній час картина така: ЕНВК № 9 – 52%, ЕНВК №1 – 42%, ЕЗОШ №2 – 39,1%, гімназія «Гармонія» – 35,1%, ЕЗОШ №4 – 33,7%, ЕНВК №5 – 33,5%, ЕНВК №6 – 26,5%, ЕЗОШ №7 –33,9%, ЗНЗ «МНВК» – 30,3 %.

Повідомляється також, що сьогодні на базі гімназії «Гармонія» працював виїзний пункт вакцинації, в якому щепилися 64 освітянина та 8 працівників культури.

Станом на сьогодні на карантині перебувають один клас в ЕЗОШ №4 (захворів вчитель) та одна група в ДНЗ №3 (хворіє дитина).

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарські заклади освіти без вакцинації 80% працівників від COVID-19 не зможуть працювати в…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X