Енергодарцям пропонують з розмахом відсвяткувати річницю весілля

Згідно з легендою, в кожну річницю весілля до подружжя прилітає ангел-охоронець і приносить троянду. У перший рік життя вона ситцева, ще через рік – паперова, на п’ятиріччя він дарує закоханим дерев’яну квітку, а на 10-річний ювілей – вже справжню, живу троянду. Тим парам, які прожили в мирі та любові 25 і 50 років, ангел підносить коштовні квіти – срібну і золоту троянди відповідно.

Мешканці Енергодара можуть відзначити річницю весілля в РАЦСі
Енергодарцям пропонують відзначити річницю весілля, влаштувавши урочисте свято

Одруження – одне з найбільш знаменних подій в житті людини, тому його відзначають яскравим святом, яке готують не один місяць. Однак урочистим стае не тільки саме весілля, але і його річниця. Кожна річниця має свою символічну назву і відзначається відповідно.

Кожна річниця весілля – це ще один привід згадати про те, як ви познайомилися, зібрати друзів і близьких, на день весілля, звичайно, відзначити річницю за усіма належними звичаями.

Якщо Ви бажаєте відзначити річницю сімейного життя, чекаємо на Вас в Енергодарському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, – йдеться в повідомленні відомства.

Ми допоможемо ще раз пережити яскраві емоції найромантичнішого дня у Вашому житті! Під час проведення обрядів врахуємо всі побажання та пропозиції ювілярів щодо музичного супроводу та місця проведення. 

Детальну інформацію, що стосується проведення обрядів, можна отримати за телефоном відділу (06139) 6-57-89, 6-55-89.

Читайте також: Військові Енергодара відзначили День захисника України

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X