З наступного тижня Енергодар відновлює навчання в очному форматі у школах та позашкільних закладах

З понеділка, 22 листопада, відновлюється освітній процес в очній формі в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста. Відповідне розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації підписано сьогодні, 19 листопада.

Кінець «дистанційці»: з наступного тижня заклади освіти Енергодара повертаються до звичайного навчання
Кінець «дистанційці»: з наступного тижня заклади освіти Енергодара повертаються до звичайного навчання

За парти повернуться учні гімназій №3, 4, 5, 7, а також вихованці Центру туризму, краєзнавства та спорту, Центру дитячої та юнацької творчості, Клубу юних моряків «Екватор» з флотилією», Малої академії наук учнівської молоді. Це стало можливим завдяки тому, що всі працівники зазначених закладів вже мають зелені COVID-сертифікати про отримання повного курсу вакцинації.

Нагадаємо, цього тижня до очної форми навчання повернулися чотири заклади загальної середньої освіти: багатопрофільний ліцей, гімназії №1 та №2 та ЕНВК «ЗНЗ-МНВК». 

Ще одна приємна новина – з 22 листопада також дозволяється робота гуртків та секцій, які орендують приміщення в закладах освіти. Обов’язковими умовами для цього є наявність в орендаторів та працівників сертифікатів про повний курс вакцинації від COVID-19, а також дотримання встановлених протиепідемічних вимог.

Крім того, з понеділка до занять у звичайному режимі повертаються вихованці дитячої художньої школі та творчі колективи МПК «Сучасник», керівники яких мають COVID-сертифікати.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Поліцейські Василівського РУП розказали жителям району, як не стати жертвами…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X