З 25 жовтня в Енергодарі припиняє роботу міський маршрутний транспорт

Сьогодні, 23 жовтня, під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій члени комісії обговорили епідеміологічний стан на території міста та запровадження додаткових карантинних обмежень.

Як повідомляється на сайті Енергодарської міської ради, наразі високим залишається рівень захворюваності серед містян – за тиждень виявлено 448 випадків коронавірусу, 28 осіб госпіталізовано до лікарні.

Також зазначається, що з початком навчання у форматі «онлайн» зменшилася кількість захворювання на коронавірус та ГРВІ серед школярів.

От і приїхали: на період дії «червоної» зони в Енергодарі припинеться рух міських маршруток

Вчора, 22 жовтня, під час засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Запорізької області ухвалили ряд рішень щодо введення нових карантинних обмежень. Це стосується пасажирських перевезень автомобільним та залізничним транспортом на внутріншьообласних (міжміських та приміських) маршрутах. Відповідні рішення прийняті також і на міському рівні.

Згідно з рішенням міської комісії, з понеділка, 25 жовтня, на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки пасажирські перевезення в місті забороняються.

Підприємствам, які службовим транспортом здійснюють перевезення працівників, необхідно розробити графіки та маршрути таким чином, щоб зменшити контакт працівників з мешканцями міста.

Тож у подальшому для безпечного пересування містян громадським транспортом управлінню комунальної власності разом з перевізником необхідно вжити всіх заходів щодо продовження вакцинації водіїв маршрутних автобусів.

Крім того, УКВ опрацює питання щодо можливості запровадження додаткових обмежень після виходу з «червоної» зони та відновлення перевезень. Зокрема, це наявність у пасажирів (крім осіб до 18 років) сертифіката про вакцинацію, негативного ПЛР-тесту або документа, який підтверджує отримання однієї дози вакцини.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі – 28 нових випадків коронавірусу, двоє хворих померли

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X