Один з цехів ЗАЕС відзначив 40-річний ювілей

Цех господарського обслуговування відсвяткував ювілейну дату – 40 років з дня заснування підрозділу. Про це повідомляє прес-служба станції.

Цех господарського обслуговування Запорізької ЗАЕС відзначив ювілей
Ювілей відзначив цех господарського обслуговування

Увесь цей час на сторожі чистоти й порядку персонал цеху сумлінно виконує роботи з господарського обслуговування основного виробництва Запорізької АЕС.

Більшістю цех складається з прибиральників та робітників зеленого будівництва. Сьогодні це колектив, що складається з 340 чоловік. Хтось прожив тут життя, хтось лише починає. В одній команді, поряд з досвідченими, які заслужили свій авторитет працівниками, трудяться молоді, талановиті. Однак всіх об’єднує одне – вони справжні майстри чистоти і порядку на ЗАЕС, – підкреслив начальник цеху господарського обслуговування  Євген Баханцов.

До виконання своєї роботи персонал ЦГО підходить з колосальною працьовитістю, ретельністю, враховує і прораховує найдрібнішу деталь – щоб виконати її якісно. До того ж, для  благоустрою території проммайданчика та зовнішніх об’єктів, колектив ефективно використовує творчі напрацювання та художню фантазію.

Працьовитість, відповідальність і пунктуальність – це основні професійні якості персоналу цеху господарського обслуговування, саме вони визначають успішність його роботи.

Читайте також: Скільки енергодарці відпочиватимуть на Великдень

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X