В Енергодарі відбувся традиційний чемпіонат з боксу «Юний олімпієць»

В Енергодарі, на базі дитячо-юнацької спортивної школи боксу імені Володимира Манзулі відбувся традиційний чемпіонат «Юний олімпієць».  Участь у змаганнях з боксу взяли спортсмени 2008-2012 року народження.

Участь у змаганнях з боксу взяли спортсмени 2008-2012 року народження
В Енергодарі відбувся традиційний чемпіонат з боксу «Юний олімпієць»

Директор Енергодарської дитячо-юнацької спортивної школи боксу ім. В.Р.Манзулі Михайло Стукало зазначає, що цього року не очікували такої значної кількості учасників. Аж 105 спортсменів зі всієї Запорізької області приїхали в Енергодар, аби показати, на що вони здатні.

Михайло Стукало – директор енергодарської дитячо-юнацької спортивної школи боксу
Михайло Стукало – директор енергодарської дитячо-юнацької спортивної школи боксу

Михайло Вікторович пишається, що зимовий чемпіонат пройшов на досить високому рівні. Навіть були бої, коли судді не могли визначитися з переможцем. Директор спортивної школи поділився з нами планами на весь рік, і, як виявилося, у юних боксерів попереду ще дуже багато цікавих поєдинків. Одним із найочікуваніших тепер стане літній чемпіонат, який буде приурочено до 50-річчя Енергодара.

Наприкінці змагань найсильніші боксери отримали кубки та унікальні медалі, які були виготовлені спеціально для зимового чемпіонату «Юний олімпієць».  Вітаємо учасників чемпіонату та бажаємо спортсменам сил та наснаги!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Деяким енергодарцям відключили холодну воду

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X