Юні спортсмени з Дніпровки стали чемпіонами змагань з важкої атлетики

З 8 по 14 квітня 2019 року в Славутичі (Київська область) проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років.

Дніпровські юні спортсмени стали чемпіонами на змаганнях з важкої атлетики
Анжеліка Жукова стала чемпіонкою України

Запорізьку область на чемпіонаті країни у ваговій категорії до 59 кг представляла Анжеліка Жукова. У завзятій боротьбі Анжеліка стала чемпіонкою України! Це перша спортсменка в Водянської громади, яка домоглася таких високих результатів!

Результат 12-річної Анжеліки в ривку склав 45 кг, а в поштовху – 60 кг.

Відзначимо, що раніше в жовтні 2018 року відразу чемпіоном України з Водянської ОТГ став Віктор Байша – кандидат в майстри спорту України.

Дніпровські юні спортсмени стали чемпіонами на змаганнях з важкої атлетики
Анжеліка Жукова

Також в Славутичі паралельно проходив Всеукраїнський турнір пам’яті Героїв Чорнобиля з важкої атлетики. У ньому брав участь і Віктор Байша (дніпровська школа №2).

Хлопець виступав у категорії до 61 кг. Його результат склав: ривок 85 кг і поштовх 105 кг.

Віктор посів перше місце, встановивши при цьому три рекорди турніру!

Дніпровські юні спортсмени стали чемпіонами на змаганнях з важкої атлетики
Віктор Байша

Готували хлопців до чемпіонату України та Всеукраїнському турніру майстер спорту з важкої атлетики Леонід Жуков і заслужений тренер України Олександр Жуков.

Запорізьку область на змаганнях вищого рангу в країні представляли двоє спортсменів з Дніпровка і обидва стали чемпіонами змагань! Важка атлетика – олімпійський вид спорту з величезною конкуренцією і, щоб домогтися успіху, треба дуже сильно працювати в спортивному залі. Тут просто так і з наскоку нічого не вийде! Я, як тренер, бачу великий потенціал своїх спортсменів і хочеться вивозити не одного-двох важкоатлетів на змагання, а хоча б 5-6, – зазначив Олександр Жуков.

Читайте також: Юні боксери змагалися за першість в Енергодарі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X