На теплоході «М.Чалий» юні моряки Енергодара вирушили у подорож

Клуб юних моряків «Екватор» з флотилією – справжня гордість Енергодара.  437 хлопців та дівчат, які навчаються у гуртках різних напрямків, отримують справжнє задоволення від такого дозвілля. Саме зараз, в період шкільних канікул, курсанти вирушили у корабельний похід, проходячи плавальну практику на навчальному судні. Деякі юні моряки почали вивчати морську справу із власної цікавості, але багато з них продовжили справу когось із родичів, які теж любили море.

Енергодарські морячки вирушили у 12-денний корабельний похід
Юні моряки Енергодара вирушили у подорож на теплоході

20 вихованців клубу «Екватор» вирушили у 12-ти денний похід на теплоході «Микола Чалий», та  тримають шлях вже прокладеним маршрутом – у Гаврилівський заповідник, що в Херсонській області. Діти будуть на практиці закріплювати знання, які вони отримали під час навчального року у клубі юних моряків. Юні судноводії та судномеханіки будуть нести вахту у машинному відділенні на штурвалі. Окрім цього вони матимуть змогу відпочити, оздоровитися  та помилуватися красою природи. Але на жаль, чудове свято для  юних моряків вже другий рік поспіль спіткала велика проблема.

Курсанти енергодарського  клубу юних моряків «Екватор» вирушили у подорож
Юні моряки Енергодара вирушили у подорож в Херсонську область

Теплохід «Дункан», на якому енергодарські морячки могли б також вирушити у подорож, зараз  не на ходу. Природна перешкода не дає вивести судно та відремонтувати. В замуленому ілом дні водоймища теплохід застрягне, тому потрібно спочатку розчистити забруднення. І якби ті, хто мають можливість посприяти вирішенню проблеми, допомогли – діти були б  щасливі.

Енергодарські юні моряки мріють ходити в похід теплоходом «Дункан»
Природна перешкода не дає вивести судно з порту та відремонтувати

Українські мореплавці –  затребувані професіонали на міжнародному рівні, і деякі випускники навіть клубу «Екватор» працюють за кордоном. Але як у курсантів, так і у викладачів вже опускаються руки – невже можновладцям  так важко допомогти вирішити цю проблему? Медіа Центр разом з юними моряками звертається до місцевої влади та просить  повернути до роботи теплохід «Дункан». Будь ласка, подаруйте дітям радість!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарські діти з особливими потребами відпочили в таборі “Лазурна райдуга”

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X