В Енергодарі депутати затвердили бюджет та посперечалися через МДЛ

На останній цього року сесії міської ради розглядали таке важливе питання, як бюджет Енергодара 2019. Та поки дійшли до головного фінансового документу міста, зачепили чимало інших болючих тем. Наприклад, депутат Анохін не втрачає надії отримати правдиву інформацію щодо воцаріння в Енергодарі керуючої компанії МДЛ, яка, до того ж, працює вкрай неефективно. Каже, просив у Павла Музики надати для ознайомлення підписані договори, акти, та марно.

Анатолій Анохін розцінює не надання інформації як перешкоджання депутатській діяльності
Депутат Анохін знов підняв питання щодо МДЛ в Енергодарі

Звернувся від і до керівництва МДЛ. Там йому повідомили, що це є комерційна таємниця. Такий ігнор Анатолій Анохін розцінює як перешкоджання депутатській діяльності. Тож, звернувся до поліції щодо шахрайства міської влади. І не тільки до правоохоронців, а до керівництва Павла Музики, зокрема, як зазначив він сам, пана Ахметова.

А от міський голова Павло Музика не бачить в Енергодарі комунального безладу, про який говорить  Анохін. І просить надати йому конкретні адреси, де брудно і багато сміття.

«Що стосується заяви про «місто брудне». Будь ласка, конкретні адреси. А прийти, розповісти… Ну, вибачте… Я не захищаю зараз керуючу компанію. Але хочу спитати у вас. Якщо у вас є гаряча й холодна вода, вибачте, ви «гадите», ось.. Їздите в ліфті, а потім розповідаєте, що у вас все погано… Покажіть конкретно. Давайте вийдемо з журналістами. І ви покажете, де у вас у смітті все знаходиться» – так, дослівно, висловився наш міський голова.

Павло Музика просить надати конкретні адреси, де бруд і сміття
Мер Енергодара не бачить комунального безладу в місті

Тож, на майбутнє, енергодарцям не варто жалітися у Фейсбуці. Просто треба щоденно запрошувати мера до себе в гості. Бажано – особисто.

Та вже наступне звернення його ж однопартійця від Опозиційного блоку Олексія Якушева підтверджує, що безлад таки є.  Наприклад, мешканці одного із під’їздів по  вулиці Будівельників, 36 вже тривалий час не можуть домогтися, аби їм відновили після пожежі електричні щитки, лічильники та зробили ремонт. Депутат каже, що в МДЛ від цього всіляко відкараскується, а в управлінні комунальної власності… відсилають знову до МДЛ! Ось таке «порозуміння» між різними службами і організація роботи в Енергодарі.

Дохідна частина бюджету Енергодара складатиме трохи більше 855 мільйонів гривень
Бюджет Енергодара на наступний рік затвердили швидко і без обговорення на сесії

Головне питання – бюджет міста на наступний рік, затвердили швидко і без обговорення на сесії. Згідно з цим документом, дохідна частина бюджету Енергодара складатиме трохи більше 855 мільйонів гривень. А питому вагу його розходів – заробітна плата бюджетників та службовців і соціальні програми.

Каріна Стрєльнікова, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Мер звітував, енергодарці – обурювалися й дивувалися

1 Комментарий
  1. виктор :

    Гаити,гаити а нас и здесь неплохо кормят.Более 1000 зеленых в месяц в то время когда пенсионеры по помойкам шарят .Лихо

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X