Енергодарці «приміряли» на себе обов’язки мера

У вирії останніх негативних подій в Енергодарі, таких як  створення чисельних комунальних підприємств, які працюють не якісно,  підняття тарифів «ТВК» і абсолютне нехтування думкою та позицією енергодарців, ми вирішили дізнатися у жителів нашого міста, на які б проблеми вони звернули увагу в першу чергу, якщо б займали посаду міського голови і були на місці мера Павла Музики?

Жителі Енергодара уявляють себе на місці мера
Енергодарці розповіли, що зробили б на місці мера

Всі отримані нами відповіді стосувалися тільки вирішення існуючих проблем в місті. Енергодарці в першу чергу б знизили тарифи, полагодили покрівлю на будинках і ліфти. Люди навіть згадали про поштові скриньки, які на жаль, в Енергодарі теж не в порядку. Говорили містяни і про відсутність достатньої кількості сміттєвих баків та біо-туалетів –  для людей це теж важливо.

Іноді енергодарці відволікалися від головного запитання, та аналізували дії нашої влади з точки зору політичних процесів, які відбуваються зараз. На жаль, у більшості жителів нашого міста вже немає сил терпіти безлад, який коїться в Енергодарі.  

Жителі Енергодара почуваються некомфортно у власному місті
Енергодарці обурені жахливим станом міста

Не дивно, що ніхто з енергодарців не сказав, що набив би повні кишені грошей та жив би в своє задоволення, якби був мером міста. Всі містяни занепокоєні тільки некомфортними умовами життя та комунальними проблемами. Шкода, що у влади Енергодара голова про це не болить. 

Жителі Енергодара мріють жити в охайному місті
Енергодарці хочуть жити краще!

Сподіваємося, що колись в нашому  Енергодарі взагалі не буде ніяких проблем і його мешканці житимуть  в комфорті і спокої.  Як то кажуть, мріяти не шкідливо.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Пенсіонери Енергодара продовжують боротьбу за чесні та прозорі тарифи «ТВК»

1 Комментарий
  1. Сергей :

    а я бы все сделал бесплатно и зарплаты отменил , ну что за ерунда

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X