Як відбувається одруження в Енергодарі під час карантину?

Начальниця Енергодарського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Віта Бормаченко повідомила Медіа Центру, що під час карантину прийом громадян у відділах ДРАЦС обмежено.

Як відбуваються зараз державні процедури в Енергодарі?
Як відбувається одруження в Енергодарі під час карантину?

Безпосередній прийом громадян здійснюватиметься виключно з питань державної реєстрації народження, смерті та видачі архівних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, необхідних для підтвердження при підзахороненні, а також державної реєстрації шлюбу (на підставі заяв, поданих до 13.03.2020). Державна реєстрація розірвання шлюбу за взаємною згодою подружжя, яке не має дітей, призначена на вказаний період, проводитиметься на загальних підставах.

Начальниця Енергодарського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану

Також, відповідно до наказу Міністерства юстиції України №1187/5 від 09.07.2015 «Про запровадження пілотного проекту щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет» , громадянам надано можливість отримати консультацію або надати документи, необхідні для державної реєстрації актів цивільного стану, онлайн за допомогою веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Тож краще не поспішати з весіллям та перечекати карантин. Оскільки зараз укладання шлюбу відбувається тільки за участі молодят і реєстратора події. Тобто, без свідків та інших гостей церемонії. У разі, якщо ви вже подали заяву на укладання шлюбу, то є можливість перенести дату реєстрації.

МедіаЦентр Енергодар

Читйте також: Дітлахам Енергодара створили новий інформаційно-освітній ресурс

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X