У Запоріжжі на ЗТМК стався витік хімікатів

Надзвичайна подія сталася в Запоріжжі на титано-магнієвому комбінаті вчора, 28 липня, близько 10:30. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в області.

У Запоріжжі на ЗТМК сталася хімаварія
Небезпеки для життя та здоров’я громадян немає

За підвищеним номером виклику до місця події прибули 10 одиниць основної та спеціальної техніки і 45 чоловік особового складу.

На місці події рятувальники встановили, що через протікання передаточного баку стався витік тетрахлориду титану.

Рятувальники в зоні ураження для осадження випаровувань створили водяну завісу за допомогою насадок-розпилювачів та одночасно привели в готовність обладнання для подачі піни. Працівники ТОВ «ЗТМК» для ліквідації течі з баку перекрили вентиль та встановили бандаж. Також була здійснена перекачка хімічної речовини до іншої цистерни.

Об 11:40 аварію повністю ліквідували.

Органами місцевої влади було організовано перекриття руху транспорту, підвіз води та чергування автомобіля швидкої медичної допомоги. Всього було задіяно 4 екипажа патрульної поліції міста, дві автоцистерни та одна «швидка».

Завдяки оперативним діям рятувальників, випаровування хімічних речовин не вийшли за межі цеху. Небезпеки для життя та здоров’я громадян немає. Внаслідок події ніхто не постраждав.

Читайте також: В Іванівці вбили 70-річного пенсіонера

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X