Вирішити делікатну проблему енергодарцям допоможуть лікарі медцентру «Оксфорд Медікал Запоріжжя»

Щороку на початку січня, після щедрих застіль, під кабінетом у проктологів шикуються черги. Діагноз у всіх один – «геморой».

Про те, чому не треба боятися проктологів і що робити, щоб свято не перетворилося на суцільний «геморой» розповідає завідувач проктологічним відділенням МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» Євген Грабко.

Завідувач проктологічним відділенням МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» Євген Грабко
Завідувач проктологічним відділенням МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» Євген Грабко

– Чому на початку року зростає кількість людей з проктологічними проблемами?

– Наші люди звикли відзначати свята «на широку ногу»: м’ясо, гострі закуски, жирні соуси і алкоголь. Багато алкоголю. А вранці – міцна кава, сигарета, 50 грамів для «бадьорості» і … знову в гості! Природно, такий марафон навіть здорова людина витримає насилу. Що говорити про тих, хто в зоні ризику?

 – А хто знаходиться в зоні ризику?

Практично кожен з нас. Механізм розвитку геморою запускається при малорухливому способі життя – режим праці офісних працівників, наукових співробітників, комп’ютерників, майстрів салонів краси. Навіть у домогосподарок, які зайшли в соцмережі на хвилину, а «зависли» там годин на 5. Бухгалтери, водії, вантажники, жінки що народжували. І, звичайно ж, найпоширеніша категорія – любителі спиртного. Взагалі, у кожної людини є свої передумови до розвитку геморою, але частіше за все вони виявляються під час свят.

– А якщо людина поєднує активний, спортивний спосіб життя і алкоголь? Ризик виникнення геморою знижується?

– Ні. Наведу приклад. Проктолог – не «доктор Хаус», але на прийомі він точно може сказати пацієнту, пив він вчора алкоголь, а сьогодні каву, чи ні. Справа в тому, що слизова прямої кишки миттєво реагує на алкоголь, набухає, стає рихлою і вразливою. В таких умовах слизова кровить, запалюються гемороїдальні вузли, з’являються больові відчуття. Так людина стає нашим пацієнтом.

– Невже кава теж може викликати розвиток геморою?

– Міцна кава у великих кількостях викликає набряк слизової і, як наслідок, провокує напад гострого геморою. А ще оцет, гірчиця, хрін, васабі, страви з великою кількістю приправ теж провокують набряк слизової і ведуть до розвитку гострого геморою. І навіть якщо людина на 100% впевнена, що геморою у неї немає, проктологи без частки жарту кажуть: «Це поки»…

– Це правда, що існує «безсимптомний геморой»?

– На жаль, так. Людина може ходити з цією проблемою тривалий період, нічого не помічаючи. Якщо веде нормальний спосіб життя – яскраво виражених симптомів не спостерігається.

Помітним поштовхом у розвитку хвороби може стати будь-яке відхилення від звичного способу життя: зайва чарка алкоголю, обід всухом’ятку, підняття ваги. І ось тоді людина починає відчувати незвичні і малоприємні симптоми.

Вирішити делікатну проблему енергодарцям допоможуть лікарі медцентру «Оксфорд Медікал Запоріжжя»
Вирішити делікатну проблему енергодарцям допоможуть лікарі медцентру «Оксфорд Медікал Запоріжжя»

– Які методи лікування геморою пропонує МЦ «Оксфорд Медікал»?

 – Одним з методів лікування є процедура лігування. Гемороїдальний вузол просто «позбавляють харчування», перев’язуючи в певному місці. Через деякий час він поступово відсихає. При цьому людина ходить на роботу, не відчуває особливих неприємних відчуттів, а після курсу лікування забуває про те, що у нього був геморой. Головне тут – вчасно прийти до лікаря.

– А якщо людина хоче позбутися від геморою за день? Швидко і радикально?

– Таке теж можливо. Тільки в МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» людина може позбутися від геморою за годину. Без крові і болю. Без тривалої підготовки і реабілітаційного періоду.

– Про яку диво-операцію йде мова?

– Це допплерівська дезартерізація HAL-RAR. Головним плюсом методики вважається відсутність рецидивів. Лікування за методом HAL-RAR не тільки усуває больові відчуття і фізичні прояви геморою, воно викорінює гемороїдальні артерії – основну причину хвороби.

– Чи працюють фахівці Вашого відділення в період локдауна?

– Безумовно, ми працюємо, як і будь-який медичний заклад. Більш того, ми працюємо з дотриманням всіх карантинних норм. У нашому медцентрі немає черг, прямих контактів з іншими пацієнтами. Локдаун – не привід відкладати лікування. Чекаємо! Будемо раді допомогти всім!

Увага! Прийом гінеколога з мазками на флору, цитологією та відеокольпоскопією – 350 грн.

Адреса МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»: вул. М. Гончаренка, 7.

Запис на прийом за тел.: (061) 233-7-233.

Публікується на правах реклами

Читайте також: Енергодарська тяжкохвора вчителька потребує допомоги

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X