Енергодарці можуть знову випробувати себе на знання української мови

Щороку в День української писемності та мови тисячі українців по всьому світу беруть участь у культурному флешмобі. Ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності цього року відбудеться вже наступного понеділка, 9 листопада, о 9:00. Найактивнішими учасниками радіодиктанту є школярі, студенти та викладачі навчальних закладів. Але щороку диктант розширює межі — до нього залучаються представники найрізноманітніших професій,  дипломатичних місій, а також відомі спортсмени, актори, бізнесмени та політики.

«Текст для диктанту писатиме відомий дитячий письменник, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Іван Малкович, а читатиме популярна акторка з філігранною дикцією Римма Зюбіна. Окрім того, до методичної роботи над Радіодиктантом національної єдності долучиться Лариса Масенко — українська мовознавиця, докторка філологічних наук, професорка кафедри української мови Національного університету «Києво-Могилянська академія» і провідна наукова співробітниця Інституту української мови НАН України», – повідомляє https://osvita.ua/news/76820/

Спецпроєкт стартуватиме в ефірі Українського радіо та Радіо «Культура» о 9:00. Можливість слухати передачі в он-лайн ефірі є на сайті радіокомпанії або на сторінках Українського радіо у Facebook та YouTube. У той самий час диктант можна дивитися на телеканалах UA:Перший та UA:Культура.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн протягом доби. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть. 

Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

11 листопада текст оголосять та розмістять на сайті. Тоді всі, хто писав диктант, зможуть перевірити, чи правильно вони написали.

Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів. Отримані поштою чи електронкою диктанти перевірить спеціальна комісія. Ті, хто відправив текст без помилок, отримають призи: книжки, запрошення на культурні події, екскурсії. Зокрема, буде можливість побувати в приміщенні радіокомпанії на Хрещатику, 26. Переможців обіцяють провести музеєм, показати студію і дати можливість випробувати звукозаписувальну техніку.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарський бокс в умовах карантину

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X