У Мелітополі викрили кол-центр, який щомісяця обкрадав банківські рахунки на три мільйони гривень

Роботу підпільного колцентру організували троє мешканців Мелітополя у центрі міста. У центрі «працювали» 54 оператори. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Оператори кол-центру щомісяця викрадали з банківських рахунків клієнтів понад 3 мільйони гривень

Оператори кол-центру, видаючи себе за працівників банків, телефонували клієнтам фінустанов і шахрайським способом отримували від них інформацію про CVV-код, номери і пін-коди платіжних карток. Після отримання доступу до клієнтських рахунків зловмисники переводили кошти на підконтрольні банківські рахунки.

Для «роботи» з банківськими клієнтами з інших країн зловмисники використовували незаконну маршрутизацію міжнародного телефонного трафіку. Діючи за такою схемою, учасники угруповання викрадали щомісяця понад 3  мільйони гривень.

Під час обшуку в приміщенні кол-центру правоохоронці вилучили 124 комп’ютери, шість одиниць телекомунікаційного обладнання, майже 60 тисяч гривень, мобільні телефони і чорнові записи, які підтверджують незаконну діяльність. Усе направили на експертизи.

Кримінальне провадження відкрито за ч.1 ст.361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислюваних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) та ч.3 ст.190 (шахрайство) КК України. Нині вирішується питання щодо оголошення про підозру організаторам злочину.

Читайте також: 150 тисяч штрафу за кредитні 200 гривень: житель Мелітополя судився з «Приватбанком»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X