На засіданні виконкому Енергодара підтримали всі питання порядку денного

Ранкове засідання виконавчого комітету Енергодара 14 серпня мало на порядку денному 22 питання з доповненням. Члени виконкому розглянули всі питання, навіть про встановлення нового тарифу на теплову енергію від Запорізької АЕС. Загалом, тариф зросте на 16%. Підвищення обумовлено зростанням собівартості теплової енергії, виробленої АЕС, витрат на її транспортування та постачання, заробітної плати тощо.

Чергове засідання виконкому Енергодара
Засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради

Хоч тариф прийняли, та заступник Енергодарського міського голови Василь Разводов зобов’язав представників атомної станції, хай там що, своєчасно виконати необхідні роботи для комфортного проживання містян.

Позитивно проголосували й за видалення зелених насаджень там, де це потрібно,  та за обмеження продажу напоїв під час проведення масового заходу 24 серпня, в День Незалежності України. Деякі жителі Енергодара проявили ініціативу та попросили у виконавчого комітету дозвіл на розміщення нового дитячого грально-спортивного майданчика на вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 18.

Виконком Енергодара позитивно проголосував за всі питання порядку денного
На засіданні виконкому в Енергодарі підтримали всі питання

На засіданні також підтримали Положення про спостережну комісію при виконавчому комітеті Енергодарської міської ради  та організацію доставки призовників на обласний збірний пункт під час проведення призову восени 2019 року. В цілому всі питання порядку денного підтримали та проголосували на користь доповідачів.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Увага! Знову відключають воду: тепер вже холодну (АДРЕСИ)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X