Як виконком вирішуватиме «сміттєву проблему» в Енергодарі?

На останньому  засіданні виконавчого комітету було розглянуто низку питань стосовно життєдіяльності міста. Та головна увага зосередилася навколо так званої «сміттєвої проблеми». Йдеться про продовження строку дії договору надання послуг з вивезення побутових відходів в  Енергодарі від 23.05.2019-го.

Ініціативна група депутатів наполягає на скасуванні рішення про проведення конкурсу з вивезення побутових відходів у зв’язку із тим, що конкурсна комісія проходить не відкрито і не прозоро. Адже  тимчасове обмеження заходів з великим скупченням людей не дає змогу провести його в присутності громади. А влада тепер всіляко підкреслює: звинувачення в заангажованості безпідставні, конкурс буде проведено відкрито. Тому пропонують наступне:

«Буде  продовжено кінцевий строк подання конкурсної пропозиції до 10:00, 31.08.2020 р. Змінено час проведення конкурсу  – у 14:00, 31.08.2020 р. Даним проєктом рішення пропонується продовжити строк дії договору надання послуг про вивезення побутових відходів, яке укладено між енергодарським виконавчим комітетом та КП «Чисте місто» до 01.10.2020 року.»- оголосив Олег Гордевич, начальник управління комунальної власності.

Вочевидь, міського голову дуже засмутили натяки громадськості на те, що в цьому питанні є чимало чужої зацікавленості та політичної волі. Тому Павло Музика пообіцяв, що конкурс буде проведено чесно та за участю громадськості. Тож 31 серпня запрошуємо активних енергодарців  на власні очі переконатися, що на нас не чекає «МДЛ» номер два, а обіцянкам влад  и можна вірити.

Серед інших питань виконкому, які привертають увагу – зміна вартості в школах естетичного виховання. В середньому ціна подорожчає на 30-50 гривень.

Вже вкотре винесли питання про видалення зелених насаджень.   До управління комунальної власності надійшло звернення від комунальних підприємств про стан дерев за певними адресами. Всього планують видали 94 дерева. Натомість обіцяють, що на їх місці висадять нові зелені насадження. Тільки от скільки часу знадобиться на те, аби вони виросли й повноцінно давали тінь?

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Кам’янсько-дніпровські медики страйкують: хто винен і що робити?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X