Виконавчий комітет обговорив освітні, медичні та протиепідемічні зміни в Енергодарі

На черговому засіданні виконавчого комітету Енергодарської міської ради, що відбулося 15 жовтня, було розглянуто 18 питань порядку денного.

Одним із основних прийнятих рішень було погодження проєкту змін до Комплексної програми розвитку охорони здоров’я в Енергодарі на 2020-2022 роки. У програму були внесені такі зміни, як придбання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, збільшення суми видатків на підвищення кваліфікації медичного персоналу, придбання спецтранспорту, діагностичного та медичного обладнання, засобів індивідуального захисту, швидких тестів на COVID-19 тощо. Що стосується КНП «СМСЧ», запропоновано збільшити видатки на проведення капітального ремонту покрівлі, продовження ремонту приміщень закладу, заміну вікон у приміщенні дорослої лікарні тощо.

Одноголосним було рішення виділити 175 308 гривень з резервного фонду міського бюджету на придбання дезінфекційних засобів, яких вистачить до кінця року для комунальних підприємств, керуючих компаній міста та ОСББ на проведення дезінфекцій в місцях масового скупчення людей (житлові будинки, міський парк культури та відпочинку, площа Набережна, внутрішньо квартальні території міста, контейнерні майданчики).

Також на базі ЕНВК №1 з’явиться клас з інклюзивною формою навчання.

Вже в котрий раз на засідання виконкому приймається рішення щодо видалення зелених насаджень. Цього разу видаленню підлягають 33 одиниці.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі – антирекорд із COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X