Виконком: полив прибудинкових територій в Енергодарі та кошти для правоохоронців

Минулого тижня в Енергодарі відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Перш за все, міський голова Павло Музика та члени виконкому привітали енергодарських медиків з професійним святом – Днем медичного працівника. Висловили їм щирі побажання та слова подяки. Далі відбулося урочисте нагородження працівників медичної галузі та вручення їм пам’ятних подарунків і листів Подяки.

В Енергодарі відбулося урочисте нагородження працівників медичної галузі
Павло Музика та члени виконкому привітали енергодарських медиків

 Далі ж присутні  розглянули 12 питань порядку денного. Зокрема, на засіданні визначилися, що комунальне підприємство «Міськзеленбуд» буде поливати зелені насадження на прибудинкових територіях. Але тільки тих будинків, які знаходяться в комунальній власності. ОСББ опікуватиметься своїми рослинами самостійно.

Також завідувачка сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Ольга Михальова, за проханням начальника Енергодарського відділу поліції, запропонувала  на кошти міського бюджету придбати біометричний зчитувач для ВП. Окрім цього, планується виділення додаткових коштів для надання підтримки  міському відділу СБУ.  Вони будуть направлені для придбання комплектуючих засобів, меблів, інвентарю для здійснення заходів оперативної роботи, а також на проведення поточного ремонту сходів у приміщенні будівлі відділу.

Ольга Михальова - завідувачка Енергодарського сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи
Ольга Михальова – завідувачка Енергодарського сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи

Начальник управління комунальної власності Олег Гордевич доповідав про видалення зелених насаджень. Так, підприємство «Міськзеленбуд» отримало дозвіл на видалення по місту 14 дерев сухостійного або аварійного стану. До того ж управлінню освіти надано дозвіл на видалення 21 дерева з території закладів освіти : ДНЗ №3, №8, №16, ЕБГ «Гармонія», ЦДЮТ.

Олег Гордевич - начальник управління комунальної власності ЕМР
Олег Гордевич – начальник управління комунальної власності ЕМР

За результатами засідання  всі питання порядку денного отримали схвальні рішення. Тепер чекаємо на сесію міської ради, дату проведення якої ми обов’язково оприлюднимо, як тільки стане відомо.

Дар’я Климак, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі триває призов на строкову військову службу

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X