Вихованці СОК ЗАЕС здобули безліч нагород на турнірі з вільної боротьби на Кубок Мелітополя

В Мелітополі 19 лютого відбувся традиційний турнір з вільної боротьби на Кубок міста. Як повідомляє тренер СОК ЗАЕС Станіслав Тілінін, участь у змаганнях взяли 130 юнаків та дівчат 2008 року народження та молодше з Приморська, Приазов’я, Веселого, Бердянська, Токмака, Кам’янки-Дніпровської та Енергодара.

Вихованці СОК ЗАЕС здобули арсенал нагород на турнірі з вільною боротьби на кубок Мелітополя

За підсумками змагань І місце посіли Олександра Шевченко, Іван Герасименко, Матвій Лищук. Друге почесне місце здобули Роман Герасименко, Антон Черепков, Олексій Ляшенко. На третій сходинці п’єдесталу опинилися Артур Гугаєв та Микита Панченко.

Вітаємо вихованців спортивно-оздоровчого комплексу та їхніх тренерів Станіслава Тілініна, Віктора Вардугіна та Владислава Латишева з гідними виступами!