Вихідні на Новий рік і Різдво: як енергодарці відпочиватимуть на свята

Наближається найвеселіша і найбільш довгоочікувана пора – новорічні свята! Традиційно в цей період на українців, які працюють за графіком п’ятиденного робочого тижня з двома вихідними, чекають додаткові вихідні дні.

Свято наближається: скільки днів енергодарці відпочиватимуть на Новий рік і Різдво?

Перший з них припадає на 25 грудня – католицьке Різдво. Позаяк свято народження Христа випадає на суботу, вихідний переноситься на наступний робочий день – понеділок, 27 грудня. Таким чином українці відпочиватимуть три дні поспіль – з 25 по 27 грудня.

Наступні вихідні також будуть довшими – країна зустрічатиме Новий рік. Оскільки 1 січня знову випадає на суботу, тому неробочий день перенесуть на понеділок, 3 січня. Тож матимемо триденний новорічний вікенд!

Після цього на нас чекатиме короткий робочий тиждень з 4 по 6 січня. А далі святкуватимемо православне Різдво Христове, яке випадає на п’ятницю, 7 січня. Таким чином знову відпочиватимемо три дні – з 7 по 9 січня.

Загалом у грудні 2021 року українці матимуть 9 вихідних і 22 робочих дня, а у січні 2022 року – 19 робочих та 12 вихідних днів.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарські атомники можуть взяти участь у щорічному фотоконкурсі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X