Найближчі вихідні енергодарцям доведеться провести без гарячої води

Сьогодні, 2 серпня, наприкінці робочого дня у будівлі мерії обговорювали питання, до якого цілий тиждень прикута увага всіх енергодарців: коли ж, нарешті, закінчиться «вакханалія» із вже другим поспіль відключенням гарячої води? А з цього питання випливають й інші: що буде з тарифами «Тепловодоканалу» для населення? Чи вдасться відповідній комісії, яка була створена для з’ясування обґрунтованості розрахунків, розібратися в питанні так, аби не постраждало населення, а комунальне підприємство могло нормально функціонувати?

У будівлі мерії Енергодара обговорювали питання щодо відключення гарячої води
У будівлі мерії Енергодара обговорювали питання щодо відключення гарячої води

Більше про засідання цієї комісії ви зможете пізніше подивитися в сюжеті МедіаЦентра. Зараз ж інформуємо вас про деякі висновки. Отже, один з них невтішний – найближчі вихідні дні енергодарцям доведеться провести без гарячої води. Як повідомляє на своїй сторінці в Фейсбук депутат Енергодарської міської ради Анатолій Анохін, в найкращому випадку на поновлення гарячого водопостачання слід розраховувати в понеділок-вівторок.

Депутат Анохін коментує ситуацію на «Тепловодоканалі»
Найближчі вихідні енергодарцям доведеться провести без гарячої води

Крім того, депутат пише, що вже в понеділок, 5 серпня відбудеться позачергова сесія міської ради, на якій вирішуватимуть подальшу долю тарифів «Тепловодоканала», його боргів перед ТОВ «ВЕК «Паливенерго» в сумі 1 мільйон 826 тисяч гривень. І цю суму Енергодар має виплатити вже найближчим часом. В цілому ж з бюджету міста планується  надати  підприємству «Тепловодоканал» фінансову підтримку у розмірі 10 мільйонів гривень! Погодьтеся, якщо депутати на це підуть, то нічогенький такий «транш» отримає комунальне підприємство, до діяльності якого у громади так багато питань.

Та поки що, станом на 20:00 п’ятниці, розпорядження про скликання позачергової сесії Енергодарської міської ради на її офіційному сайті розміщено не було.

Читайте також: В Енергодарі призначили нового директора КП “ТВК”

Мысли посетителей
 1. Сергей :

  короче теперь друг друга кушать будут а все потому что ну блин дорого воду поднимать и прокачивать ну ни как не получится сделать бесплатно а точнее по 1гр70коп тонну воды

 2. СЭМ :

  Ничего и не будет хорошего. Тем более барыг у Хорлльца назначили ДИРЕКТОРОМ КП ТВК. Это чудовище уничтожил два предприятия КП ЭДРП и КП Доркоммунхоз. А когда за него на выборах в ВР проголосовало 40 человек, то он вообще слился. Эта лысая рожа любит деньги и больше ей ничего не надо.

 3. Сергей :

  зарплату заплатить не забудьте а то дырки латать не кому будет и так уже все знающие разбежались единицы остались

 4. ЦэЕуропа :

  Ну что, майдауны, домайданились?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X