На Запоріжжі викрили підпільні цехи з виготовлення алкогольного фальсифікату

СБУ викрила на Запоріжжі масштабне виробництво неякісного спирту. З нього виготовлявся небезпечний для життя та здоров’я громадян фальсифікований алкоголь, що постачався до мереж роздрібної торгівлі. Про це повідомляє прес-служба відомства.

У Запорізькій області виявили два цехи, де виготовляли фальсифікат

Незаконне виготовлення спирту налагодила група мешканців Мелітополя та Запоріжжя. У двох підпільних цехах, розташованих на території власних будинків та орендованих складах, зловмисники встановили обладнання, яке забезпечувало повний цикл виготовлення сурогату.  

Частину готової продукції ділки збували підпільним виробникам алкогольної продукції по всій Україні. З решти самі виготовляли фальсифіковані алкогольні напої та реалізовували до мереж роздрібної торгівлі області.

На Запоріжжі викрили два підпільних цехи з виготовлення алкогольного фальсифікату

За оперативною інформацією, щомісяця цехи виробляли до 30 тонн алкосурогату. Під час обшуків на підпільних виробництвах правоохоронці виявили понад 28 тисяч літрів спирту, ароматичні добавки та обладнання для виготовлення неякісного алкоголю.  

Вартість вилученого фальсифікату становить понад 3 мільйони гривень.

Наразі тривають заходи із вилучення контрафактної продукції з мереж роздрібної торгівлі.

Вирішується питання щодо оголошення зловмисникам про підозру у межах кримінального провадження за ч.3 ст.204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК України.

Читайте також: У Запоріжжі полковника поліції викрили на торгівлі дозволами на зброю

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X