Видатки на медицину, допомога енергодарським підприємцям, підготовка до зими: підсумки позачергового засідання виконкому

Вчора, 6 вересня, під головуванням міського голови Дмитра Орлова відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

В Енергодарі відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

Як повідомляє пресслужба міськради, члени виконкому погодили проєкт змін до Комплексної програми розвитку охорони здоров’я м. Енергодара на 2020-2022 роки:

збільшено видатки на проведення в цьому році реконструкції приміщень для встановлення мамографічної системи у дорослій поліклініці та патолого-анатомічного корпусу СМСЧ;

збільшено прогнозовані видатки на наступний рік для Центру первинної медико-санітарної допомоги на низку заходів: придбання комп’ютерного обладнання, мобільних телефонів, меблів, обслуговування транспорту, придбання діагностичного, медичного, побутового та лабораторного обладнання, засобів медичної реабілітації, туберкуліну, засобів захисту, медикаментів, тест-систем та дезінфікуючих засобів на випадок спалаху COVID-19, підвищення кваліфікації медиків. Також передбачено кошти на «ковідні» доплати медичному персоналу та зарплати  медикам мобільної бригади та центру масової вакцинації;

– для КНП «СМСЧ» передбачено фінансування на облаштування майданчика для джерел автономного електропостачання, а також додаткові кошти на погашення кредиторської заборгованості по заробітній платі у 2021 році для працівників медсанчастини.

На засіданні виконкому також затвердили Реєстр застрахованих осіб на отримання у 2021 році допомоги з бюджету міста на період обмежувальних протиепідемічних заходів, пов’язаних з COVID-19. Це стосується виплат по 6000 гривень підприємцям, які не мали можливості працювати в період карантину.

Всього до Реєстру включено 70 осіб, які отримають виплати на загальну суму 420 тис. грн. Це вже другий реєстр, затверджений виконкомом. До першого, який був затверджений у серпні, було внесено 254 підприємця. Всі вони вже отримали передбачену законом допомогу на загальну суму 1,5 млн грн.

Прийом заяв від ФОП та найманих працівників триватиме до 30 вересня. Звернутися за отриманням допомоги можна до ЦНАП «Єдиний офіс» (просп. Будівельників, 22).

Крім того, члени виконкому внесли зміни до Програми охорони довкілля та зниження впливу забруднення навколишнього природного середовища на здоров’я населення Енергодара на 2021-2023 роки, а  також до переліку заходів, які фінансуються за рахунок коштів екофонду. Зміни стосуються розробки схеми санітарного очищення міста.

Рішенням виконавчого комітету внесено зміни до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства. Зокрема, на підставі бюджетних запитів комунальних підприємств передбачено додаткові видатки на виконання низки заходів з підготовки до опалювального сезону та функціонування підприємств: придбання устаткування для проведення ремонтних робіт, матеріалів, інструментів, обладнання, комплектуючих засобів, спецтехніки, утримання та обслуговування об’єктів благоустрою, придбання реагентів для обробки доріг взимку тощо. Також заплановані кошти на капітальний ремонт пандуса між павільйонами на Набережній.

Читайте також: В Енергодарській СМСЧ встановлюють генератори автономного…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X