На окрузі №79 повністю підрахували голоси: сюрпризи та несподіванки

Позачергові вибори народних депутатів Верховної Ради України проводилися 21 липня 2019 року. Наразі ЦВК майже підрахувала електронні протоколи по країні, а на 79-му окрузі вже завершила цей процес.

На окрузі №79 повністю підрахували голоси: сюрпризи та несподіванки
На позачергових парламентських виборах переміг бренд “Слуги народу”

Згідно результатів голосування, на виборах в нашому окрузі перемогла кандидатка від «Слуги народу», юристка Юлія Яцик. Вона отримала 30 819 голосів виборців, що становить 38,45% від загальної кількості в окрузі.

На окрузі №79 повністю підрахували голоси: сюрпризи та несподіванки
Перемога на окрузі №79 дісталася кандидатці від «Слуги народу» Юлії Яцик

Друге місце з 19 464 голосами (24,28%) зайняв Володимир Бандуров, який був народним депутатом дві каденції поспіль. Бандуров балотувався від партії «Опозиційна платформа – За життя».

Третє місце по округу отримав мер Дніпрорудного і кандидат від «Опозиційного блоку» Юрій Коробов. Його підтримали 8 747 виборців – 10,91%.

Самовисуванець з Енергодара Іван Сердюк – на четвертому місці. Він отримав 8,71% підтримки виборців – 6 985 голосів.

На окрузі №79 повністю підрахували голоси: сюрпризи та несподіванки
Самовисуванець Іван Сердюк посів друге місце за кількістю голосів в Енергодарі

На виборчих дільницях в Енергодарі ситуація склалася трохи інакше. У місті всього 22 виборчі дільниці. З них на 19 ділянках першість зайняла Юлія Яцик, але ось друге місце залишилося за Іваном Сердюком. На трьох ділянках вони помінялися місцями – Сердюк набрав більше голосів, ніж Яцик.

В Енергодарі на трьох виборчих дільницях Іван Сердюк отримав більше голосів, ніж Юлія Яцик

Всього в Енергодарі за Юлію Яцик проголосували 6703 виборця, а за Івана Сердюка – 6136. На деяких дільницях розрив між голосами був зовсім невеликим.

Чітко видно, що на позачергових парламентських виборах переміг бренд “Слуги народу”. Така ситуація спостерігалася навіть там, де раніше традиційно перемагали регіональні еліти. Як, наприклад, в Запоріжжі на 77-му окрузі, де народний депутат чотирьох скликань В’ячеслав Богуслаєв поступився місцем у Раді кандидату від «Слуги народу» Сергію Штепі. Представник пропрезидентської політсили раніше був весільним фотографом, але останній рік нібито тимчасово не працював.

Відзначимо, що на виборах кандидати, такі як Бандуров і Коробов, незважаючи на численну рекламу, запрошення зірок на концерти та передвиборчу соціальну активність, все ж не змогли отримати необхідну підтримку виборців для потрапляння в Раду.

Читайте також: У Дніпрорудному членів виборчкому зловили на фальсифікації виборчих документів

Мысли посетителей
  1. Dallas :

    Кто не пришёл голосовать тот лох и сепар, что бы ус вас никогда не было детей, если вам насрать на себя и на всех остальных. Это же пля так трудно, оторвать свою жопу от дивана и пройтись, а потом будете ныть что в городе и стране все плохо. ДЫБИЛЫ.

  2. :-( :

    Да… энергодарцы молодцы…, на первом месте представительница от запорожского криминалитета… Хоть бы немного о Яцике поинтересовались… Но есть и положительное- не прошла разная опоблоковская шваль!…

  3. MIC :

    Для Ивана Ивановича респект и хороший задел на местных выборах

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X