Відомий художник запрошує енергодарців помилуватися його картинами

В Художньому виставковому залі відкрилася персональна виставка живопису Олександра Углова “Етюди”. На вернісаж до митця завітало чимало поціновувачів його творчості, які захоплено розглядали чарівний світ природи, що оживає перед глядачем на полотні. Зараз картини енергодарського художника подорожують світом – в Намібії, Уганді, Китаї, Індії. Автор зазначає, що завжди націлений на свого глядача, зображає на полотні тільки прекрасне. Та сучасний світ наскільки незвичайний, що людство женеться переважно за тим, що «модно».

Так, «мода» торкнулася навіть такої тонкої галузі як мистецтво. Сьогодні масово користуються попитом гіпер-реалістичні портрети. Це картини, які більше схожі на фото, , мають певні елементи графіки.

Енергодарців запрошують на виставку картин відомого художника
Зануртеся у світ мистецтва: виставка картин Олександра Углова чекає на вас!

Але, як виявилося, Олександр Углов не прихильник «модного». Художнику більше  подобається працювати з красою природи, відтворювати емоції на полотні.

Помилуватися картинами  завітали учні енергодарської дитячої художньої школи. Юні живописці з цікавістю роздивлялися картини, та розпитували Олександра про техніки виконання.

Досвідчений художник хотів би, аби підростаюче творче покоління повчилося у нього працелюбності. Бо писати щодня, вкладаючи у свої картини душу – не аби яка праця.

Художнику подобається працювати з красою природи, відтворювати емоції на полотні
Відомий художник запрошує енергодарців помилуватися його картинами

Дорогі енергодарці та гості міста, не пропустіть можливість зануритися у світ мистецтва! Відвідайте виставку картин Олександра Углова, яка проходить у виставковому залі. Подаруйте собі цієї осені  чудові емоції та помилуйтеся прекрасним.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Запорізька АЕС подарувала енергодарцям справжнє свято національних традицій

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X