Виконком в Енергодарі розглянув зміни до міського бюджету

28 травня, напередодні скандально звісної сесії міської ради, відбулося засідання виконкому. На розгляд було винесено всього чотири питання. А  на  їх обговорення  члени виконавчого комітету витратили аж цілих п’ятнадцять хвилин.

Однім з питань –  внесення змін до міського бюджету, які стосувалися  тільки перерозподілу  бюджету між головними розпорядниками. А саме субвенцій у освітньому процесі міста та в медицині.

Виконком в Енергодарі розглядає актуальні для міста питання
В Енергодарі відбулося засідання виконкому

Окрім цього під час засідання обговорили і погодили зміни  до програми ЖКГ. Йшлося про  ремонт покрівель у житловому будинку по вулиці Набережна,4, установлення пандусів,  проведення експертної оцінки  ремонту  гуртожитків, які знаходяться на проспекті Будівельників, виділення коштів на придбання інвентарю для КП «Чисте місто», придбання аварійного запасу хлору для КП «Тепловодоканал» і виділення додаткових коштів для «Міськзеленбуд» та  на ремонт доріг.

Енергодарська влади розглядає зміни до бюджету міста
Члени виконкому в Енергодарі розглянули зміни до бюджету

Нагадуємо, що вже завтра, 29 травня, в Енергодарі відбудеться довгоочікуване продовження сесії міської ради, на якій будуть вирішуватись питання, які стосуються долі усього міста. А саме тарифів «Тепловодоканалу» и відставки виконавчого комітету. Тож, можливо, сьогодні виконком в останнє зібрався в такому складі? Дізнаємося зовсім скоро.

Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Енергодарські депутати знову зберуться на сесію щодо електронних петицій

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X