У Запорізькій області всі виборчі дільниці відкрились вчасно

Сьогодні, 21 квітня 2019 року, на території Запорізької області усі 1126 виборчих дільниць відкрилися вчасно о 8 годині ранку та розпочали свою роботу.

Вибори-2019: у Запорізькій області всі дільниці відкрились вчасно
Усі 1126 виборчих дільниць відкрилися вчасно о 8 годині ранку

Правоохоронці забезпечують публічну безпеку та порядок біля усіх виборчих дільниць, повідомляє прес-служба обласного управління Нацполіціі.

Поліція закликає громадян утриматись від фото- та відеофіксації та дотримуватись таємниці голосування під час виборів. Заборонено селфі з бюлетенем або стрім з кабінки для таємного голосування, перебування у кабінці з іншими людьми, показ будь-кому заповненого бюлетеня перед опусканням його до скриньки, інша демонстрація результатів волевиявлення у приміщенні, де проводитиметься голосування.

Нагадаємо, що відповідно до ст.159 (Порушення таємниці голосування) КК України умисне порушення таємниці голосування під час проведення виборів, що виявилося у розголошенні змісту волевиявлення громадянина, який взяв участь у виборах, карається штрафом від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 3 років.

Те саме діяння, вчинене членом виборчої комісії чи іншою службовою особою з використанням свого службового становища карається штрафом від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 1 до 3 років.

На всі повідомлення про можливе порушення виборчого законодавства поліцейські реагують оперативно та згідно чинного законодавства. 

Якщо ви стали свідком протиправних дій чи злочину, або вам потрібна допомога негайно звертайтесь до поліції за телефоном «102» або в інший зручний спосіб. Крім цього, із повідомлення про порушення ви можете звернуть до поліцейських, які охороняють публічний порядок та безпеку біля виборчих дільниць.

Читайте також: У Запоріжжі на 100-літню вежу наклали арешт

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X