Біля Дніпровки вщент розбилися «Ланос» і «Лада Пріора»: шестеро постраждалих

Неділя, 2 червня, видалася для Енергодара та району в цілому не дуже вдалим днем з точки  зору спокою і безпеки на дорогах. Тільки-но ми повідомили про аварію, що трапилася в 1 мікрорайоні міста, як практично слідом прийшла ще одна сумна звістка  – серйозна дорожньо-транспортна пригода з постраждалими сьогодні сталася і в селі Дніпровка.

Біля Дніпровки сталася аварія
В Дніпровці вщент розбилися «Ланос» і «Лада Пріора»

Аварія трапилася близько 13.00 на «горі». За попередньою інформацію, на перехресті доріг не змогли роз’їхатися автомобілі «Ланос» та «Лада Пріора». Наразі відомо, що водій «Лади» рухався зі сторони військової частини  в напрямку с. Білозерка. Він чомусь не пропустив «Ланос», який їхав по головній дорозі.

В Дніпровці вщент розбилися «Ланос» і  «Лада Пріора»
В ДТП біля Дніпровки постраждали шестеро людей

Обидві машини зазнали великих ушкоджень. Та значно страшніше, що в ДТП постраждали одразу шестеро людей (пасажири і водії обох авто)! Всі були оперативно транспортовані «швидкою» до лікарні для надання невідкладної медичної допомоги. На жаль, серед постраждалих є діти. Та поки що їх вік та стан здоров’я уточнюються.

На перехресті доріг не змогли роз’їхатися автомобілі «Ланос» та «Лада Пріора»
Обидві машини зазнали великих ушкоджень

Розслідуванням всіх обставин цієї аварії займається Кам’янсько-Дніпровське відділення поліції Запорізького ГУНП, яке шукає свідків ДТП. Всі, кому щось відомо, будь ласка, телефонуйте за номером «102» та 095-155-48-03.

View this post on Instagram

Біля Дніпровки вщент розбилися «Ланос» і «Лада Пріора»: шестеро постраждалих ⠀ ⠀ Неділя, 2 червня, видалася для Енергодара та району в цілому не дуже вдалим днем з точки зору спокою і безпеки на дорогах. Тільки-но ми повідомили про аварію, що трапилася в 1 мікрорайоні міста, як практично слідом прийшла ще одна сумна звістка – серйозна дорожньо-транспортна пригода з постраждалими сьогодні сталася і в селі Дніпровка. ⠀ Аварія трапилася близько 13.00 на «горі». За попередньою інформацію, на перехресті доріг не змогли роз’їхатися автомобілі «Ланос» та «Лада Пріора». Наразі відомо, що водій «Лади» рухався зі сторони військової частини в напрямку с. Білозерка. Він чомусь не пропустив «Ланос», який їхав по головній дорозі. ⠀ Обидві машини зазнали великих ушкоджень. Та значно страшніше, що в ДТП постраждали одразу шестеро людей (пасажири і водії обох авто)! Всі були оперативно транспортовані «швидкою» до лікарні для надання невідкладної медичної допомоги. На жаль, серед постраждалих є діти. Та поки що їх вік та стан здоров’я уточнюються. ⠀ Розслідуванням всіх обставин цієї аварії займається Кам’янсько-Дніпровське відділення поліції Запорізького ГУНП, яке шукає свідків ДТП. Всі, кому щось відомо, будь ласка, телефонуйте за номером «102» та 095-155-48-03. ⠀ #energodarcity#mediacentr#insta_dar#енергодар#energodarlive#en_media#media_energodar#insta_dar#instagood#energodar_top

A post shared by Медіа Центр Енергодар (@media_energodar) on

Читайте також: В Енергодарі люди б’ють на сполох: вулиці заливає фекаліями

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X