Все для людей: в Енергодарі будують громадську вбиральню, порушуючи ДБН

В редакцію Медіа Центра звернулися мешканці будинку №4 по бульвару Юності. Енергодарці розповіли нашим журналістам, що днів з  десять тому в них біля будинку розпочали будівництво громадської вбиральні. Містяни не на жарт обурені.

Все для людей: в Енергодарі будують громадську вбиральню порушуючи ДБН
В Енергодарі будують громадську вбиральню під вікнами житлового будинку

Мешканка вищезгаданої багатоповерхівки Людмила Жаврід розповідає, що будівельники не дотримуються норм, прописаних в ДБН України.

В Державних будівельних нормах України чітко вказано, що мобільні туалетні кабіни для тимчасового обслуговування та громадські вбиральні в місцях масового пересування та скупчення людей треба встановлювати на відстані не менше ніж 50 м від житлових і громадських будівель та в зоні доступності однієї від іншої не більше ніж 500 м.

А в цьому випадку основу під вбиральню залили бетоном прямо перед дитячим садочком – за 25 метрів. І від будинку туалет планують звести за 10,5 метрів.

В Енергодарі будують громадську вбиральню під вікнами житлового будинку
Все для людей: в Енергодарі будують громадську вбиральню порушуючи ДБН

Енергодарці розповідають, що їх ніхто навіть не попередив про початок будівництва, а про те, що саме там монтують – тим паче. Люди хвилюються, що туалет, який планують встановити прямісінько під вікнами, перетворить їх життя в пекло.

Саме тому містяни створили петицію, аби громадську вбиральню встановили на іншому місці з дотриманням всіх санітарних норм. Та її на сайті міської ради чомусь й досі нема.

Окрім неї, люди написали письмове звернення до міського голови. Але поки що, зазначають городяни, реакції від влади – нуль. Тому креативні енергодарці підготували Павлу Музиці подарунок, аби він не забув про їхню проблему – дерев’яну вбиральню з білосніжним туалетним папером.

Енергодарці подарували Павлу Музиці дерев’яну вбиральню з білосніжним туалетним папером
Креативні енергодарці підготували меру подарунок, аби він не забув про їхню проблему

Люди жартують, що час створювати в міськраді музей подарунків від «вдячних» містян. Та сміх – сміхом, а невирішена проблема продовжує існувати. Ми будемо слідкувати за подіями у цій справі, сподіваємося, що комунальники або ж представники влади прокоментують, чому ж саме на цій місцині буде розміщено громадську вбиральню? Тож, далі буде.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Навчання онлайн: в Енергодарі рятувальники розповіли дітям про радіаційну безпеку

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X