Впевнені кроки до перемоги: спортивні здобутки вихованців енергодарської бранчі KOI FIGHT TEAM

З 5 по 7 листопада у Мелітополі відбувся чемпіонат України з хортингу серед юніорів та дорослих, а також Всеукраїнський турнір з хортингу, в якому змагалися юні спортсмени від 8 до 13 років. Наше місто на змаганнях представляли шість спортсменів, серед яких троє – брали участь у всеукраїнському турнірі, а інших троє юнаків були учасниками відбіркового чемпіонату України.

Тренер, керівник міської федерації хортингу Вадим Губарєв розповів журналістам МедіаЦентру, як його вихованці готувалися до цих серйозних змагань.

«На чемпіонаті Україні вже всі спортсмени більш-менш знайомі між собою, відповідно ми готувалися під кожного із суперників. Крім цього, щомісячно наш бранч проводить відкритий килим, ми збираємося разом і відпрацьовуємо різні техніки боротьби», – розповів тренер, керівник міської федерації хортингу Вадим Губарєв.

Тренер, керівник міської федерації хортингу Вадим Губарєв

Тренер підкреслив, що боротьба за право бути кращим була надзвичайною. Крім того, суперники були дуже гідними та не давали нашим спортсменам розслабитися. Проте результати запеклих поєдинків юних енергодарських спортсменів не можуть не радувати їхнього наставника.

Своїми враженнями від змагань з нами поділилися і самі учасники. Виявилося, що дехто з них дуже пишається своїм результатом, а деякі спортсмени за підсумками змагань все ж знайшли помилки, над якими потрібно попрацювати. Детальніше дивіться у нашому сюжеті.

Енергодарські спортсмени поділилися своїми враженнями від змагань

Крім того, з 13 по 14 листопада у Запоріжжі відбувся Відкритий кубок «Народжений для перемог» з кіокушин карате серед дітей від 4 до 13 років. Енергодарську команду представили 13 маленьких спортсменів – вихованці міської бранчі KOI FIGHT TEAM. За результатами змагань енергодарські каратисти вибороли 11 призових місць у своїх вікових та вагових категоріях. Для більшості спортсменів це був дебют. Про враження тренерки та самих маленьких каратистів від змагань дивіться у нашому сюжеті.

Маленькі енергодарські каратисти посіли 11 призових місць на Відкритому кубку у Запоріжжі

Юних спортсменів з перемогами привітав міський голова Дмитро Орлов, запевнивши, що міська влада і надалі підтримуватиме розвиток спорту в Енергодарі.  

Юних спортсменів з перемогами привітав міський голова Дмитро Орлов

А нам залишається лише побажати юним спортсменам успіхів та перемог на подальших змаганнях!

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Поліцейські Василівського РУП розказали жителям району, як не стати жертвами…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X