Рейд напередодні Водохреща: енергодарцям нагадали про безпеку

Державна служба з надзвичайних ситуацій попередила енергодарців про правила безпеки в день великого Водохреща. Рятувальники застерігають жителів Енергодара, що здоров’я і безпека – в наших руках. Про це розповів Олег Панасенко, начальник 13-ої пожежно-рятувальної частини з надзвичайних ситуацій: «Ви маєте пам’ятати, що перед зануренням у воду обов’язково треба проконсультуватися з лікарем. Вдало обрати місце для пірнання і добре розігріти тіло, проте,  не алкоголем!»

Рятувальники Енергодара провели рейд напередодні Водохреща

Рятувальники застерігають жителів Енергодара, що безпека повинна стояти на першому місці

Бавитися у воді категорично заборонено. Адже при пірнанні від різкої зміни температури людина переходить в стан ейфорії: починаєте бешкетувати і робити багато необдуманих дій. Після занурення рятувальники радять виходити, не поспішаючи, і обов’язково триматися за поручні , аби не послизнутися на кризі. Після купання необхідно переодягнутися в теплий вільний одяг і випити гарячих, але не спиртних напоїв.

Також волонтери поженої частини провели навчання серед енергодарців. Жителям міста роздали спеціальні буклети. Листи вміщують в собі інформацію щодо безпечності під час пірнання у воду та правила поведінки до і після обряду.  Бережіть себе, тепло одягайтесь і тоді будь-яке лихо вас омине.

Волонтери пожежної частини провели навчання серед енергодарців
Рейд напередодні Водохреща від рятувальників Енергодара

Валерія Бабич, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр, Енергодар

Читайте також: Энергодарцам напомнили о мерах безопасности в зимний период

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X