Де в Енергодарі на свято Водохреще будуть спеціальні місця для купання?

Водохреще – велике свято різдвяно-новорічного циклу, відзначати яке починають в ніч з 18 на 19 січня. В цей день центральне місце займають обряди з водою. В Україні поширена традиція купання в ополонці, бо наші предки з давніх-давен вважали, що вода у Водохресну ніч набирає цілющу силу.

Начальник 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Віталій Троян розповідає, що рятувальники та медики будуть чергувати у спеціально відведених місцях для купання з 20:00 18 січня і до ранку наступного дня.

Спеціальними місцями для купання у 2020 році в Енергодарі будуть ополонки профілакторію Запорізької АЕС та водно-спортивна база у парку Перемоги. Віталій Васильович закликає енергодарців та гостей міста не купатися в інших місцях, тому що це може бути небезпечно для здоров’я.

Віталій Троян – начальник 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області
Віталій Троян – начальник 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області

На обряд купання людям краще взяти з собою сухі речі, чай або каву в термосі, щоб потім зігрітися. І тим, в кого є певні проблеми зі здоров’ям, обов’язково проконсультуватися з медиками, аби після купання не було ніяких ускладнень. В жодному разі не лізти в ополонку в стані алкогольного сп’яніння!

Дорогі енергодарці та гості міста! Медіа Центр щиро вітає вас зі святом Водохреще! Залишайтеся чистими душею, здоровими та сильними духом! Святкуйте безпечно!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Леонід Савченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі у військовій частині 3042 провели тренування з бойової готовності

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X