Енергодарські, кам’янські та великобілозерські власники елітних авто сплатили 90 тисяч податку

За два місяці 2021 року до місцевих бюджетів Запорізької області надійшло 1 мільйон 201 тис. грн транспортного податку. Із загальної суми 922 тис. грн спрямували суб’єкти господарювання-юридичні особи та 279 тисяч – фізичні особи. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.

Енергодарські, кам’янські та великобілозерські автовласники сплатили 90 тисяч автоподатку
Енергодарські, кам’янські та великобілозерські автовласники сплатили 90 тисяч автоподатку

З початку року запорізькі автовласники сплатили 562 тисячі, оріхівські та гуляйпільські – 216 тисяч, енергодарські, кам’янсько-дніпровські та великобілозерські – 90 тисяч, бердянські та приморські – 84 тисячі, пологівські, більмацькі та розівські – 60 тисяч, мелітопольські та веселівські – 57 тисяч.

Усього на теперішній час на території регіону нараховується 245 платників автоподатку, серед яких 145 СГД-юридичних осіб та 100 фізичних осіб.

Нагадаємо, транспортний податок, ставка якого складає 25 тисяч гривень на рік, сплачують власники елітних легкових автомобілів з датою випуску до п’яти років та середньоринковою вартістю понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Станом на 1 січня 2021 року – це 2 250 000 грн. З переліком таких автівок можна ознайомитись на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за цим посиланням.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі виявили 13 нових хворих на коронавірус

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X