Влада Енергодара хоче взяти 100 мільйонів гривень в кредит!

Здавалося б, за останні 3-4 роки «роботи» команди міського голови Павла Музики і журналісти, і активна громадськість Енергодара звикли до всього. Хтось давно змирився з керуючою компанією, безладом на комунальних підприємствах та їх зростаючою кількістю, прірвою бюджетних коштів, які постійно десь діваються. Деякі примирилася і з безкінечно непрацюючими ліфтами, і  покрівлями із дірками, і  байдужим ставленням влади до потреб містян в цілому. На щастя, є в місті активісти, які намагається щось змінити. Щоправда, влада з них публічно намагається зробити чи-то запроданців, чи-то блаженних, чи-то блазнів.

Влада Енергодара планує взяти в кредит 100 мільйонів гривень! А хто платитиме?
Влада Енергодара хоче взяти 100 мільйонів гривень в кредит!

До чого ми про це? Та до того, що свіжа інформація, яку ми побачили на сайті міської ради, вкотре підтвердила: звикнути до геніальних рішень нашої влади просто неможливо. І навіть тих, хто вже звик нічому не дивуватися, як то кажуть, «пройняло».

Одже, йдеться про намір взяти кредит в банку на суму 100 мільйонів гривень!

«Банківські установи мають можливість надати до 17 квітня 2019 року на розгляд комісії з питань здійснення місцевих запозичень до бюджету м. Енергодара пропозиції щодо умов здійснення місцевого запозичення до бюджету м. Енергодара у розмірі 100 000 000,00 гривень строком на 5 років у формі укладення договору позики (кредитного договору).

Пропозиції надаються за наданою формою за адресою: 71502, Запорізька область, м.Енергодар, вул.Курчатова, 11, фінансове управління Енергодарської міської ради» – йдеться у повідомленні на сайті.

Команда мера Енергодара Музики хоче влізти в борги
Міський голова Енергодара Павло Музика

З якою метою влада надумала взяти позику, поки що не відомо. Можливо, на продовження ремонту доріг, може – на реконструкцію стадіону чи будь-що інше. Дивує навіть не це Наскільки нам відомо, на депозиті зараз зберігаються бюджетні кошти в сумі … 154 мільйони! Тобто, сказати, що в Енергодарі жорсткий дефіцит грошей, ну ніяк не можна, якщо місто може дозволити собі навіть робити депозит. Цим, до речі, похизується далеко не кожний міський бюджет. Але, вочевидь, у  когось виникла «цікава» ідея, і от, нате вам – зажадали кредит на 5 років.

До речі, по факту бюджетні кошти – це наші з вами кошти, бо ми є платниками податків. І нас таких в Енергодарі – приблизно 30 000. Так, потримати ці гроші в руках ми не можемо, як і відокремити «свою долю». Але як мінімум, в нас є право контролювати витрати, визначати пріоритети й питати з найнятих менеджерів, якими є Музика і Ко, щодо розподілення бюджету.

Та по факту ми маємо наступне: мер що хоче, то і робить, громада йому не указ. А якщо візьмуть в кредит 100 мільйонів, то віддавати їх теж прийдеться нам. Бо ж, нагадаємо, каденція Музики скоро закінчиться. І тільки пришестя Апокаліпсису дасть йому шанс на другий строк. А кредит хочуть взяти на 5 років. От і думаємо…

Читайте також: Сьогодні виконком намагатиметься підвищити тарифи в Енергодарі

Мысли посетителей
  1. Управитель :

    Да гнать нужно этого судака палками!!!! Организуйте импичмент ему и если такое произойдет то я думаю весь город подтянется !!!! Должна же быть какая то управа на него!

    1. пистолеро :

      ха так все так как и ты думают и ждут кого то )))

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X