Чи має право «Місто для людей Енергодар» лякати нас відключенням ліфтів?

У житловому фонді Енергодара нараховується понад 230 будинків, а це близько 25 тисяч квартир. Судячи з тієї жвавої переписки і кількості  коштів, які керуюча компанія МДЛ витрачає на друк своїх листівок (а їх не лише клеять на під’їздах, а й розкидають у кожну поштову скриньку), з фінансами у МДЛ все не так і погано. Достатньо приблизно порахувати вартість паперу, який на це витрачають, послуг поліграфії, та помножити на кількість квартир. Тож на погрози, які вони самі називають роз’яснювальною роботою, грошей в МДЛ вистачає…

Одна з останніх «лякалок» для дорослих – попередження про можливість відключення ліфтів. Начебто, через низьку сплату комунальних послуг населенням нема чим платити «Обленерго». Та чи має право керуюча компанія взагалі робити такі заяви і чи варто вірити цим погрозам? Шукаємо відповіді під час інтерв’ю з депутатом Енергодарської міської ради Сергієм Холодом.

Депутат Енергодарської міської ради Сергій Холод
Інтерв’ю з депутатом Енергодарської міської ради Сергієм Холодом

Взагалі, питання правових підстав наразі одне з найголовніших. Адже окрім прав, якими керуючи компанії наділив закон, є ще й міська влада, яка мала б слідкувати, аби передусім були збережені інтереси мешканців Енергодара. Та, нажаль, у нас все навпаки. Хоча про законність того, як в Енергодарі було проведено конкурс з визначення керуючої компанії , про втаємничені збори комісії і не менш скандальне рішення виконкому, яке наразі оскаржується в суді, про невизначеність із прибудинковими територіями, передачу персональних даних приватній компанії, говорилося вже неодноразово, ми не втомлюємося про це нагадувати. Адже чи варто чекати добра від управителя, який зайшов в місто зі скандалом?

Нещодавно соціальні мережі вибухнули ще однією новиною – про те, що весь житловий фонд Енергодара знаходиться під арештом. Звичайно, ця звістка схвилювала містян, бо ніхто не розуміє, чим це загрожує. Незважаючи на те, що ситуація доволі складна, для власників приватизованих квартир вона небезпеки не становить. Є питання щодо квартир неприватизованих. Та найбільша загроза в цій ситуації для міського бюджету, вважає депутат.

Більше про те, чи має право приватна компанія МДЛ робити такі заяви, які вона робить зараз, для чого КП ПКВ штучно знищують і що взагалі відбувається  в комунальній сфері, дивіться у розгорнутому відеоматеріалі.

Читайте також: Канализационные отходы заполоняют подвалы энергодарских домов

МедіаЦентр Енергодар

Мысли посетителей
 1. Светлана :

  Такого бардака как у нас сейчас в городе никогда не было.был уютный чистый город,А сейчас.гнать их надо поганой метлой.

  1. Alexander :

   Согласен 100 %.

 2. Гена :

  Вы посмотирите кто там?наркоманы алкаши и бомжи с городской свалки.это “мдл” чёткий перевод МЕСТО ДЛЯ ЛОХОВ

 3. Alexander :

  Поддерживаю предыдущего комментатора 100 %.
  Верните ПКС, и мы будем ему платить.

 4. Лёха :

  Бомжы и наркоманы

 5. Дістало :

  А, чем лучше депутаты – марионетки от ДТЭК ? Ответ – ничем! Одобрямс за должности и за “бабосики”. Назначили бы Холода директором ПКС, или Данильченка эти бы навели порядок. И не было бы в городе Мудаков во главе с вором Кузьменко

 6. Анна :

  С головой у вас все в порядке?

 7. НАДЕЖДА :

  ВЕРНИТЕ ПКС

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X