В Енергодарі ветеран війни відсвяткував своє 101-річчя

Місцевий житель Енергодара, ветеран Другої світової війни Іван Зубарев 31 жовтня відсвяткував своє 101-річчя. Про це повідомляє прес-служба міськради.

В Енергодарі ветеран війни відсвяткував своє 101-річчя

Родом Іван Степанович з Кіровоградської області. З 1939 року був призваний на  службу в армії на Далекому Сході. Брав участь у звільненні України, пройшовши всі її території у складі I Українського фронту. Також став учасником звільнення Угорщини та Чехословаччини. Більше 20 років працював у лісовій промисловості в Архангельській області. Після важкої праці вийшов на пенсію та перебрався до своїх дітей у Запорізьку область, в село Новобогданівка.

Переїхавши у 1987 році в Енергодар, Іван Степанович почав працювати на Запорізькій АЕС слюсарем в ЦТПК. Щасливий дідусь має п’ятеро онуків та чотверо правнуки.

Іван Зубарев нагороджений Орденом Вітчизняної війни II ступенята ювілейними медалями за участь у Другій світовій війні.

Свої привітання та пам’ятні подарунки Івану Степановичу передали представники Ради Енергодарської міської організації ветеранів.

Редакція МедіаЦентра приєднується до привітань та бажає довгожителю міцного здоров’я, безмежного щастя та сильного духу!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі на три дні перекрили дорожній рух

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X