Були за кордоном: На Запорізькій АЕС відправлятимуть на карантин працівників

На Запорізькій АЕС продовжують вводити нові заходи для запобігання розповсюдження корона вірусної інфекції СOVID-19. Так, особливий контроль ведеться за співробітниками станції, які перебувають у відпустках.

На ЗАЕС відправлятимуть на карантин працівників, які були за кордоном

Як пише Rost.info, на весь період відпустки їхні перепустки блокуються. По закінченню відпустки співробітники повинні надати закордонний паспорт, щоб фахівці служби фізичного захисту перевірили, чи здійснювались поїздки за межі України. Наприклад, особистим транспортом (так як всі інші види пересування закриті).

У разі, якщо закордонних подорожей не було, перепустку розблокують. Якщо навпаки співробітник АЕС під час відпустки перетинав кордон України, то його відправлять на карантин – на наступні 14 днів йому оформлять режим роботи вдома.

Після закінчення карантину співробітник має пройти скрінінг-обстеження у здоровпункті станції. Якщо симптомів інфекції не буде – він зможе приступити до звичайного режиму роботи.

Читайте також: В Енергодарі підприємців звільнять від орендної плати за комунальні приміщення

1 Комментарий
  1. влад :

    а вы знали что много работников заэс таксуют в свободное от работы время? я вот думаю что это равносильно того что съездить в загранку , ну таже группа риска

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X